Delegaci na Walne Zebranie Delegatów Regionu Warmińsko - Mazurskiego na kadencję 2014 - 2018

 

 IMIĘ I NAZWISKO  ORGANIZACJA

Antczak Teresa

MOZPO Olsztyn

                                   Biniecki Marek Roman

MS Inwalidów Barczewo

Bogdanowicz Marcin

MOZPO Olsztyn

Borkowski Marek

Fabryka Sklejka Pisz Paged S.A.

Borowik Jarosław Jerzy

ZOZ Dobre Miasto

Borys Elżbieta

MOZPO Olecko

Brzuzy Małgorzata Barbara

ZOZ Szczytno

Bujło  Marek Tadeusz

Pracownicy Telekomunikacji Olsztyn

Bujnowski Mirosław

ZUS Olsztyn

Chętnicki Bogusław

Michelin Polska S.A.

Chmiel Marek

Energa Olsztyn

Chołody  Jarosław

FM Bravo Bartoszyce

Chrostowski Andrzej

PUDiZ SKANSKA S.A. Olsztyn

Ciuksza Henryk

Animex Morliny

Darski Witold Marian

Poczta Polska S.A. Bartoszyce

Długiński Mariusz Zdzisław

Poczta Polska Olsztyn

Domian Henryk

MOZPO Olsztyn

Domżalski Janusz Benedykt

PKP Cargo Iława

Dostatni Jerzy

Terenowa Organizacja -Koło Grodzkie

Dziasek Wiktor

SM Pionier Kętrzyn

Dziki Józef

Animex Morliny

Ewertowski Jerzy Zbigniew

MOZPO Iława

Fatkowski  Tadeusz

108 Szpital Wojskowy Ełk

Frączkowski Wojciech Marek

ZEM Ełk

Garbuszewski Paweł Andrzej

MPK Olsztyn

Gierejczyk Paweł Marcin

PRIB Sp. z o.o. Olsztyn

Glinka Piotr Ryszard

Poczta Polska Pion Operacji Logistycznych WTT w Olsztynie

Głusiec Ewa

MOZPO Kętrzyn

Godzieba Hanna Teresa

NFZ Olsztyn

Gontar Czesław

OSM Olecko

Grabowska Teresa Maria

MOZPO Ostróda

Grodź Tomasz

BRW Sofa Bartoszyce

Grycko Andrzej Zenon

PWiK Olsztyn

Grzybowski Bogdan Marek

Energa Olsztyn

Hernat Jan

Dalkia “Północ”  Lidzbark Warmiński

Jakubowska Katarzyna Ewa

MOZPO Olsztyn

Jakubowski Adam

SWEDWOOD Wielbark

Januszczyk Jerzy

Poczta Polska Giżycko

Jaworski Janusz Jerzy

MOZPO Ostróda

Jezierska Celina Eliza

ZUS Olsztyn

Kalwiński Andrzej

ZNMR Ostróda

Kamińska  Dorota Joanna

MOZPO Iława

Kamiński Andrzej

Majonezy Kętrzyn

Karczewski Krzysztof

PKP Energetyka S.A. Zakład Północny Olsztyn

Karewicz Stanisław Józef

MOZPO Ostróda

Kaszkiel Marek Dariusz

MOSiR Ełk

Kawka Dariusz

Swedwood Lubawa

Kępka Anna Bożena

Tesco Olsztyn

Koszewski Dariusz

Ostróda Yacht

Kot Zbigniew Jan

PKP Zakład Infrastruktury Olsztyn

Kowalska Bożena Danuta

MOZPO Olsztyn

Kowalski Wojciech Jerzy

WZLP Olsztyn

Krupa Krzysztof

MOZPO Olsztyn

Krywiczanin Cezary Robert

MOZPO Mrągowo

Kulpa Andrzej

PKP Zakład Infrastruktury Olsztyn

Kumorowicz Grzegorz Kazimierz

Muzeum W i M Olsztyn

Kuziuta Jarosław

Michelin Polska S.A.

Langowski Krzysztof

PKP Zakład Infrastruktury Olsztyn

Lasiuk Danuta Maria

MOZPO Olsztyn

Lipiecki Krzysztof Jan

SWEDWOOD Wielbark

Litwiński Marek

PKP Zakład Infrastruktury Olsztyn

Łożyński Piotr Jan

Michelin Polska S.A

Łuński Piotr

Region W-M NSZZ „Solidarność”

Macełko Adam Michał

Nadleśnictwo Mrągowo

Majder Jan

PKP Cargo Iława

Maluchnik Jan Zygmunt

Michelin Polska S.A

Małeć Zbigniew

Urząd Skarbowy Bartoszyce

Marcjanik Robert

Netbud Olsztyn

Marczak Wiesław

Pracownicy Administracji Olsztyn

Masłowski Stanisław

MOZPO Ełk

Maszkowski Zbigniew Józef

PKS Ostróda

Mickiewicz Jan Wojciech

MOZPO Kętrzyn

Mikołajczyk Mirosław

MOZPO Mrągowo

Możdżonek Damian Paweł

MOZPO Nidzica

Muzyczuk Lucyna Elżbieta

Szpital Powiatowy Węgorzewo

Napierała Jan Kazimierz

Michelin Polska S.A.

Nikołajuk Janusz Marek

W-M Wojewódzka Komenda O H P

Niszczak Anna

Terenowa Organizacja -Koło Grodzkie

Nowakowski Józef

GK Olsztynek

Nowikowska Maria Jolanta

Nadleśnictwo Czerwony Dwór

Olewnik Jarosław Tomasz

Fundacja „Żak”Olsztyn

Olszewski Zbigniew Józef

Polska Spółka Gazownictwa Z/ Olsztyn

Opałka Waldemar Kazimierz

Wagon Service Ostróda

Orczyc-Musiałek Anna Teresa

MOZPO Wilkasy

Ostręga  Jan

MOZPO Braniewo

 Pasek Maria Jolanta

UWM Olsztyn

Pawlik Kamil

FM Bravo Bartoszyce

Pianka Andrzej Adam

MOZPO Gołdap

Piórkowska Joanna

Ekodrob Iława

Pokojska Bożena

BGŻ Olsztyn

Polewaczyk Agnieszka Renata

Tesco Olsztyn

Prawdzik Krzysztof

Animex Ełk

Przybysz Marek Marian

MPEC Olsztyn

Pszczółkowski Adam

Swedwood Lubawa

Ruszczyk Dariusz

Netbud Olsztyn

Rydel Sławomir

Indykpol Olsztyn

Sawicki  Stanisław

MOZPO Ełk

Senyczak Jarosław

Ostróda Yacht

Skorupski Henryk Marian

Zakład Produkcji Mleczarskiej Mrągowo

Socha Ryszard

Poczta Polska Pion Operacji Logistycznych WTT w Olsztynie

Sołowiej Piotr

UWM Olsztyn

Sosnowski Jerzy Feliks

Oświata Ełk

Stecyk Jolanta

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Olsztyn

Stopkowska Maria Elżbieta

Ekodrob Iława

 

 

Szulc Grażyna

MOZPO Olsztyn

Szupieńko  Łukasz

Polmlek Lidzbark Warmiński

Szwed Roman

Michelin Polska S.A.

Szydlik Elżbieta

MOZPO Olsztyn

Szyndler Danuta

UWM Olsztyn

Śmieciuch  Jarosław Waldemar

MOZPO Szczytno

Tarabuła Lech Józef

Animex Ełk

Tomczonek Elżbieta Anna

Muzeum W i M Olsztyn

Tracewski Robert Edmund

Michelin Polska S.A.

Wasielewski Tadeusz

PFHBiPM Olsztyn

Witowski Tomasz Sylwester

MPEC Ostróda

Wróbel Andrzej Stanisław

ZOZ Szczytno

Zabielski Albert

RDOŚ Olsztyn

Zacharewicz Andrzej

ES „System” Wilkasy

Zalewska Krystyna

Polska Spółka Gazownictwa Z/ Olsztyn

Zaporowska Ewa Maria

Poczta Polska Olsztyn

Zduńczyk Mirosław

MOZPO Pisz

Złotucha Barbara Anna

Michelin Polska S.A.

Zinkiewicz  Henryk

W-M Filharmonia im. F. Nowowiejskiego

Dąbrowska Władysława

Szpital Powiatowy Iława

Narkiewicz Jan

MOW Lidzbark Warmiński

 

Pielgrzymka

I Pielgrzymka Regionu Warmińsko–Mazurskiego NSZZ „Solidarność” - 13 maj 2017 r. / Głotowo k. Dobrego Miasta

                                            

Więcej…