Szkolenie ZUS-owskie dla działaczy Organizacji Zakładowych

Oddział ZUS w Olsztynie informuje, że szkolenie dla przedstawicieli zakładowych organizacji związkowych odbędzie się 28 sierpnia 2017 r. o godz. 10.00 w Olsztynie w budynku NOT przy pl. Konsulatu Polskiego 1, sala nr 1.

Czas szkolenia to 2-3 godziny. Jeżeli będzie taka potrzeba, będą pytania ze strony uczestników, szkolenie zostanie przedłużone.

Jeśli macie Państwo pytania związane z obniżeniem wieku emerytalnego proszę o przesyłanie ich na moja skrzynkę. Przekażę je prowadzącemu szkolenie.

Mamy jeszcze wolne miejsca na szkolenie, dlatego nadal przyjmuję zgłoszenia.

pozdrawiam

Barbara Piotrowska

koordynator ds. komunikacji społecznej i edukacji

Wydział Organizacji i Analiz