Zaproszenie do Strzebielinka

Program spotkania :13.08.2017 r. (niedziela)

godz. 10:00 - Strzebielinek, Dom Pomocy Społecznej - Spotkanie przy tablicy pamiątkowej na murze dawnego obózu internowanych. Przemówienia przedstawicieli strzebielinkowców i gości.

Zamiast kwiatów pod tablicą pamiątkową prosimy o świeże owoce dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej.

godz. 11:30 - Gniewino, Kościół parafialny pod wezwaniem św. Józefa Rzemieślnika - Msza św. w intencji Ojczyzny i zmarłych Kolegów.

godz. 13:00 - Gniewino, Hotel Mistral Sport, Restauracja Hotelowa (adres: Sportowa 5, 84-250 Gniewino) - spotkanie koleżeńskie. Na poczęstunek zaprasza Gmina Gniewino.

Wolne forum: dyskusja i przemówienia gości. Proponujemy swobodny format wypowiedzi na dowolne tematy. Pamiętajmy jednak że spotkanie ma charakter koleżeński i w związku z tym, każdemu z nas należy się szacunek. Prosimy o unikanie tematów związanych z bieżącymi wojnami politycznymi. Skupmy się na tym co nas łączy, a nie na tym co nas dzieli. Łączy nas Solidarność.

Podczas spotkania będzie możliwość wstąpienia do Stowarzyszenia Strzebielinek. Członkowie zarządu Stowarzyszenia udostępnią chętnym deklaracje członkowskie i postarają się odpowiedzieć na wszystkie pytania. Walny Zjazd Stowarzyszenia Strzebielinek planowany jest na przełom sierpnia i września 2017 roku.

godz. 15:30 - zakończenie spotkania i zebranie danych do listy kontaktowej obecnych i tych, którzy nie mogli przybyć.

Kontakt: Jan Skiba tel.: 515 228 787, lub Roman Bielecki i Krzysztof Gąsior: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dojazd: Autokar spod dworca w Wejherowie o godzinie 9:00 rano. Po spotkaniu autokar odwiezie uczestników spotkania do Wejherowa.

z informacji Regionu W-M NSZZ "S"