Ustalone terminy szkoleń dla działaczy związkowych

W odpowiedzi na zgłaszane przez związkowców zapotrzebowanie ustalono, że w najbliższym czasie odbędą się w siedzibie Regionu Warmińsko-Mazurskiego NSZZ "Solidarność" następujące szkolenia :

1. 25-26 maja 2017 r.

- Szkolenie Społecznych Inspektorów Pracy ( dwudniowe / prowadzący : Lech Śmiglewski + Inspektor PIP )

za udział w szkoleniu płaci Pracodawca ! - ( płatność 350 zł )

2. 13-14 czerwca 2017 r.

- Szkolenie ogólnozwiązkowe d/działaczy władz zakładowych NSZZ "S" ( dwudniowe / prowadzący : Jerzy Pilimon + Wojciech Kowalski )

Zgłoszenia przyjmuje i bliższych informacji udziela p. Bogumiła Łojewska tel. 89 535 38 12